TÝDENNÍ POBYTY

AKTUÁLNÍ NABÍDKA NA SRPEN 2011

Letos pořádáme pobyt pro rodiny s dětmi převářně školního věku (nejvíce dětí je ve věku 9 - 12 let) v srpnu v týdnu od 6. do 13. 8. v horském hotelu Můstek u Jáchymova, asi jeden kilometr od lanovky na Klínovec.

Na programu budou tradičně turnaje v místě pobytu - ping-pong, kulečník,pexeso, puzzle,... Dále výlety, exkurze a zajímavosti, které nám přiblíží přírodu, kulturu i historii kraje.

Pokud máte zájem o aktivně strávenou dovolenou s dětmi rádi chodíte po horách a dozvídáte se nové věci a chcete se seznámit s novými lidmi, jsme tu i pro vás.

Je možné se informovat na kontaktech organizace. Přihláška včetně informací k pobytu je k dispozici zde.

A KDE JSME UŽ BYLI:

Během kalendářního roku se zrealizují minimálně 2 týdenní pobyty o letních prázdninách s programem pro rodiny, které navazují na mnoholeté zkušenosti s pořádánám podobných akcí z práce v předchozích letech.

V srpnu roku 2010 se uskutečnil týdenní pobyt rodin v Penzionu Svatý Kámen u Rakouských hranic. Obrázky z pobytu si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

O jarních prázdninách 2011 druhý týden v únoru se uskutečnil tradiční zimní týdenní pobyt pro rodiny s dětmi s lyžováním, bobováním, výlety a exkurzemi na broumovsko.

Více je opět k vidění ve fotogalerii.